A+ A A-

Návšteva partnerskej obce Horní Ředice

Horni Redice_spolocnaPo dvoch rokoch sme sa vybrali na návštevu do našej partnerskej obce Horní Ředice. Dostali sme pozvanie na podujatie venované historickej udalosti, ktorá sa odohrala v roku 1758, teda za panovania Márie Terézie v obci a jej okolí. Na 260. výročie tejto udalosti usporiadali v obci spomienkové podujatie s pochodom „vojsk“ obcou, do ktorého sme sa zapojili i my v zapožičaných dobových kostýmoch šľachty.

Čítať ďalej

V Horních Ředicích 2016

v horních_redicíchPri príležitosti 680. výročia prvej písomnej zmienky o obci Horní Ředice sme v sobotu 11. júna navštívili našu partnerskú obec. Okrem spoznávania obce a obyvateľov sme sa zapojili aj do programu folklórnym vystúpením divadelného súboru Rozmarín a vystúpením krúžku orientálnych tancov. Pripravili sme aj stánok, kde miestni obyvatelia mohli spoznať našu obec nielen cez letáky, pohľadnice a rozprávanie ale aj cez produkty Bošáckej pálenice a bošácke maškrty.

Čítať ďalej

Návšteva v Horních Ředicích

hrV sobotu 13. júna sme prijali pozvanie našej partnerskej obce Horní Ředice. V zložení starosta Daniel Juráček, poslankyňa Lýdia Zámečníková a členky kultúrnej komisie Táňa Helíková a Miroslava Kozicová sme vyrazili na návštevu. V Horních Ředicích sa nám veľmi páčilo. Tešíme sa rozvíjanie spolupráce a na ďalšie vzájomné návštevy :) Foto

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby