A+ A A-

Súťaž v Drahovciach

DHZ v DrahovciachZa slnečného májového počasia sa dňa 24.5.2014 uskutočnila hasičská súťaž v neďalekých Drahovciach. Súťaže sa zúčastnilo len družstvo našich mužov, ktorí prišli do Drahoviec s veľkým nasadením, nakoľko si z tejto súťaže minulý rok odniesli krásny pohár za 1.miesto a taktiež putovný pohár, ktorý ale museli tento rok vrátiť späť. A prejdeme k útokom, ktoré bohužiaľ nevyšli tak, ako si naši chlapci priali. Pri 1. útoku mali chalani naozaj veľkú smolu. Na ľavom prúde mali veľký, takmer 4 sekundový prestrek, a tak sa im podarilo časomieru zastaviť tesne pod 20 sek. Do druhého útoku vkladali veľké nádeje a rozhodli sa zariskovať. Risk im avšak nevyšiel a chyba na saní rozhodla o tom, že ani s druhým útokom sa im nepodarí obhájiť prvé miesto. Chlapci síce odchádzali zo súťaže sklamaní, ale ponaučení a pripravení ešte viac trénovať a zdokonaľovať sa.

Nočná hasičská súťaž Zem. Podhradie

dhzV sobotu, dňa 31.5.2014 sa uskutočnil 13. ročník nočnej hasičskej súťaže v susednom Zemianskom Podhradí. Súťaž začala v poobedňajších hodinách a zúčastnili sa jej tradične družstvá plameňákov, mužov a žien. Naše družstvo plameňákov sa bohužiaľ tento rok nezúčastnilo, pretože do družstva pristúpilo veľa nových mladučkých členov, ktorí sa na túto súťaž ešte nestihli pripraviť. A prejdeme k tímom mužov a žien, ktorých prišlo tento rok omnoho viac ako posledné roky. Spolu sa súťaže zúčastnilo 18 hasičských družstiev, z toho 4 ženské družstvá a 14 mužských. Naše babuľky sa na túto súťaž skutočne tvrdo pripravovali a to sa im aj vyplatilo. S menším zaváhaním na koši sa im časomiera zastavila na 24,32 sek. a tak zaslúžene skončili na 1.mieste. Našim mužom sa tiež podarilo uspieť a s časom 17,05 sek. sa zapísali na celkové 3.miesto v tabuľke. Pre naše ženy to bola tento rok prvá súťaž v sezóne a s jej výsledkom sú vzhľadom na prvú súťaž v sezóne spokojné a zároveň dúfajú, že tak ako sa im zadarilo na 1. súťaži, tak sa im bude dariť aj počas celej sezóny. Držme DHZ Bošáca palce.
Barbora Plichtová

Taký bol rok 2013

9359_10200376494714787_400877591_nRok 2013 priniesol DHZ Bošáca veľa výhier, ale aj prehier. Muži sa tento rok po prvý krát pripojili do Západoslovenskej hasičskej ligy (ZSHL), do ktorej sa aktívne zapojilo 15 mužských a 5 ženských družstiev. V konečnom poradí skončili naši chlapci na 7. mieste. V ZSHL sa v tomto roku konalo celkom 16 súťaží.

Čítať ďalej

Hasičská súťaž o Pohár starostu obce Bošáca a 7. kolo ZSHL

DHZ3Za nádherného slnečného a veľmi teplého počasia usporiadal 20. júla 2013 Dobrovoľný hasičský zbor v Bošáci a Obec Bošáca hasičský turnaj o Pohár starostu obce Bošáce a 7. kolo Západoslovenskej hasičskej ligy. Súťaž sa konala na futbalovom ihrisku v Bošáci za účasti 19 družstiev mužov a 7 družstiev žien.  Mužskú časť vyhralo družstvo Kyselica s časom 15.22 sek. Bošácki hasiči obsadili s časom  24.67 sek. 13. miesto.  Súťaž žien vyhralo družstvo  zo Suchej nad Parnou s časom 18.48 sek. Bošácke hasičky obsadili posledné siedme miesto s časom  27.23 sek.

Čítať ďalej

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby