A+ A A-

Otvorenie školského roka 2020/21

Vážení rodičia, milí žiaci!

Školský rok 2020/21 otvárame v stredu 2. 9. 2020 o 8:00 hod. Z dôvodu mnohých opatrení a odporúčaní sa nebude konať zvyčajná slávnosť otvorenia šk. roka pred budovou školy. Škola bude pre Vás otvorená už od 8:00 hod.

Každý žiak 2. - 9. ročníka musí prísť s rúškom, prejde ranným filtrom a odchádza do svojej triedy. Žiaci sa pred budovou nezhromažďujú a nečakajú sa navzájom, pri príchode do areálu školy idú hneď do svojich tried.
Sprevádzajúce osoby majú vstup do budovy školy zakázaný. Ak rodičia potrebujú rozprávať so zamestnancami školy, zvonia a čakajú vonku.
Zamestnanci pri rannom filtri žiaka usmernia, ak nebude vedieť, kde má svoju triedu.
Prvý deň nie je nutné priniesť si prezúvky.
Žiak je povinný pri prvom nástupe do školy priniesť zdravotný dotazník a vyhlásenie podpísaný rodičom. Na našej stránke si rodičia stiahnu a vytlačia tlačivo, ktoré podpíšu rodičia.
Žiaci prvého ročníka prídu do školy s rodičmi, stačí prísť tesne pred 8.00 hod. a čakajú v odstupoch a s rúškami vonku. Pred školou budú na Vás čakať triedne pani učiteľky. Aj prváci sú povinní pri prvom nástupe do školy priniesť "Zdravotný dotazník a vyhlásenie" podpísaný rodičom.
V prípade, že žiak si nemá ako vytlačiť potrebný dokument "Zdravotný dotazník a vyhlásenie", žiak príde ku škole aj s rodičom, kde pri rannom filtri bude možnosť tlačivá podpísať.

Mgr. Katarína Kusendová
riaditeľka školy

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby