A+ A A-

V zmysle nariadenia hlavného hygienika Slovenskej republiky chceme upozorniť vodičov kamiónov a nákladnej dopravy, ktorí sa vracajú zo zahraničia a následne cestujú späť do zahraničia, že karanténa sa na nich nevzťahuje z titulu ich práce, aby nebolo ohrozené zásobovanie.
Dôrazne však upozorňujeme, že počas pobytu na Slovensku, teda medzi jednotlivými pracovnými cestami, pre nich platia tie isté pravidlá akoby boli v karanténe. Nesmú upúšťať byt alebo dom, s príbuznými sa čo najmenej kontaktovať, najlepšie vôbec. Nesmú chodiť do obchodov či na iné verejné miesta. Ak by museli ísť k lekárovi, treba lekára vopred upozorniť, najlepšie telefonicky, že boli v zahraničí.
Samozrejmosťou je používanie ochranného rúška a dodržiavanie nariadených hygienických predpisov. Buďte prosím ohľaduplní k svojej rodine i k širokej verejnosti.

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby