A+ A A-

5. kolo IKHL

IKHL_5kolo01Dňa 21.7. 2012 sa konalo 5. Kolo IKHL (Inovecko-Karpatskej hasičskej ligy) v Bašovciach. Tejto súťaže sa zúčastnilo 11 mužských hasičských družstiev a 8 ženských hasičských družstiev. Naši chalani sa umiestnili na 7. mieste s výsledným časom 16,06 s v prvom pokuse a 16,28 s v druhom pokuse. My ženy sme sa umiestnili na 7. Mieste s výsledným časom 24,29 s v prvom pokuse, druhý pokus sa nám nepodarilo dokončiť. A znova sa z našich chýb učíme a bude ďalej tvrdo trénovať, aby sme boli lepšie a lepšie. :)
IKHL_5kolo02

4. kolo IKHL

IKHL4koloV sobotu, dňa 14.7. 2012 sa konalo 4.kolo IKHL (Inovecko-Karpatskej hasičeskej ligy) vo Vrbovom. Súťažilo sa na asfaltovom povrchu (cesta pri bývalom podniku Trikota). Počasie neprialo a sem-tam spŕchlo, takže hasičom sa na asfalte celkom šmýkalo. Súťaže sa zúčastnilo 14 mužských hasičských družstiev. Naši chlapci sa umiestnili na 6. mieste s výsledným časom 16,42 s. My baby sme opäť krvopotne povzbudzovali. 

3. kolo IKHL- Topolecká

3.kolo_IKHL

V sobotu, dňa  30. Júna  2012 sa konalo 3.kolo IKHL ( Inovecko- Karpatskej hasičskej ligy) . Tejto hasičskej súťaže sa zúčastnilo 18 mužských hasičských družstiev. Naši muži sa umiestnili na 14. mieste s výsledným časom  22,01 v prvom pokuse a druhý pokus sa im nepodarilo dokončiť. Tento krát sa síce chalani neumiestnili na poprednejšom mieste, ale my sme prišli na to, prečo :). Chýbala im ich ženská polovica tímu , ktorá ich v túto sobotu neprišla povzbudiť. Ale my sme na našich chalanov tak ,či onak pyšné . :)

3kolo_IKHL

2. kolo IKHL-Babulicov vrch-Kostolné

IKHL_2.koloV sobotu, dňa 23. Júna 2012 sa konalo 2. Kolo IHKL (Inovecko-Karpatskej hasičskej ligy), ktorú usporadúval DHZ Babulicov Vrch v malej dedinke Kostolné. Súťaže sa zúčastnilo 16. mužských hasičských družstiev. Naši Bošácki muži sa umiestnili na 8. mieste s výsledným  časom 16,41s v prvom pokuse a 15,82s v druhom pokuse. Tento deň bol pre našich chalanov veľmi úspešný, či preto, že sa umiestnili na poprednejšom mieste, alebo preto, že toto bol ich najlepší výkon doposiaľ, ale radosť prinieslo aj to, že od prvého miesta ich delilo len 1,75 s. Medzi prvými 8. miestami boli naozaj len stotinové časové rozdiely. Samozrejme, my ženy sme našich chalanov nezabudli prísť povzbudzovať, my hasiči držíme spolu. :) 

1. kolo IKHL

druzstv_muzov_1.kolo

V sobotu, dňa 26. mája 2012 sa na Drgoňovej doline konalo 1.kolo ligovej  hasičskej súťaže IKHL (Inovecko-Karpatská hasičská liga).Súťaže sa zúčastnilo naše družstvo mužov. Počet zúčastnených družstiev bolo 20. Z toho 13 mužských a 7 ženských hasičských tímov. Súťažilo sa na dva hasičské útoky. Naši muži sa za sobotňajšieho krásneho počasia umiestnili na 11. mieste. Zo svojich chýb sa, však, my hasiči učíme a tak sme napriek tomu nešli domov so zvesenou hlavou. Veď my to dokážeme nabudúce. :) 

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby