A+ A A-

Foto zo stretnutia s Mikulášom 7.XII.2013.

PC070115mikulasTak aj tento rok k nám zavítal Mikuláš a obdaril deti balíčkami za to, že celý rok poslúchali. Sľúbil, že príde aj na budúci rok a tak sa už veľmi tešíme. Fotky zo stretnutia s Mikulášom nájdete po kliknutí TU.

Slovenský pohár mládeže v cestnej cyklistike 2013

Slovensky_pohar_v_cyklistikeObec Bošáca a Obec Haluzice boli miestom súťažnej etapy Slovenského pohára v cestnej cyklistike 7. júla 2013. Usporiadateľom bolo Športové gymnázium Trenčín. Mladé talenty cyklistiky prišli povzbudiť priaznivci tohto športu z našej doliny.

Foto z akcie TU

Deň detí 2013

Den_detiV nedeľu 30. júna 2013 Obec Bošáca a Obec Zemianske Podhradie usporiadali pre všetky deti zábavné popoludnie. Deti najskôr prešli rozprávkovým lesom, kde na rôznych stanoviskách s rozprávkovými bytosťami plnili úlohy. Za splnenie úloh dostali na každom stanovisku indície, z ktorých na konci zložili zaklínadlo. Zaklínadlom prebudili spiacu princeznú Šípkovú Ruženku. Podujatie pokračovalo na ihrisku v Bošáci, kde na všetky deti čakalo občerstvenie, darčeky za prejdenie rozprávkového lesa, trampolína, skákací hrad, koníky, bábkové divadielko so slovenskou ľudovou  rozprávkou Jabloňová panna a veľa iného. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a organizácii  krásneho popoludnia pre najmenších. 

Viac Foto TU

Koncert Maroša Banga

koncert_Maros_BangoNevidiaci spevák Maroš Bango so sprievodným slovom svojej manželky Sašky, odspieval nádherný koncert v kultúrnom dome v Bošáci. Na koncerte zaspieval vlastné piesne a piesne od spevákov: Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli, Karel Gott a Karol Duchoň. Piesne boli doplnené vtipným rozprávaním a imitáciou známych osobností. Ďakujeme za krásny kultúrny zážitok a firme MikMix Bošáca za ozvučenie koncertu. Foto z koncertu TU

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby