A+ A A-

Mikuláš

mikiMikuláš navštívil "naše" deti v piatok 8. decembra 2017. Za doprovodu svojich spoločníkov anjelikov a čertov prišiel na krásnom konskom záprahu a po rozsvietení vianočného stromčeka na námestí obdaroval deti z Bošáce sladkosťami. Asistovali mu aj členovia DHZ Bošáca. Fotogaléria tu.

Vianoce s Kollárovcami

koncertOpäť po roku sme mali možnosť v piatok 15. decembra 2017 zažiť nádherný vianočný koncert s obľúbenými Kollárovcami u nás v Bošáci. Ďakujeme všetkým návštevníkom koncertu za výbornú atmosféru a samozrejme chlapcom Kollárovcom za krásne piesne. Tešíme sa opäť na ďalší koncert u nás v Bošáci. Fotogaléria tu.

Máj, Máj zelený...

majkaPosledný aprílový deň sme sa tradične stretli na námestí, aby sme postavili náš "MÁJ". Tentokrát aj s koncertom DH Bošáčanka pod vedením kapelníka Miroslava Žákovica so svojimi sólistami Ankou Bolečkovou, Ivetkou Ševčíkovou a Jánom Bolečkom. Nechýbal domáci vaječný likér a aj niečo klasicky bošácke od starostu :) výborné vdolečky a pre najmenších aj sladkosti.

Čítať ďalej

Stretnutie so starostom a poslancami 2017

stretnutieV nedeľu 15. januára 2017 sme sa stretli na novoročnom stretnutí občanov so starostom a poslancami. Stretnutie zahájil starosta obce. Na začiatok vystúpili dievčatá z gymnastického krúžku pod vedením pani Hrančovej a dievčatá z krúžku brušných tancov pod vedením Dušany Košnárovej. Následne starosta od prezentoval prezentáciu, v ktorej povedal čo sa urobilo, robí a čo sa plánuje.

Čítať ďalej

Pálenie Jura, MDD a iné akcie.

V priebehu apríla, mája a júna sme sa stretli na viacerých obecných akciách. Všetky sa vydarili a veríme že aj potešili. Nižšie pridávame odkazy na popis s fotografiami k daným akciám.MDD 2017
Pálenie Jura sa konalo trocha neskôr, ale o to lepšia bola nálada. Fotky nájdete tu: Pálenie Jura FOTO.

Deň matiek sa konal v druhú nedeľu. Fotky nájdete tu: Deň matiek.

Stretnutie s jubilujúcimi občanmi sa konalo vo štvrtok 18. mája 2017. Fotky nájdete tu: Stretnutie s jubilantmi FOTO.

Uvítanie detičiek sme organizovali koncom mája. Foto nájdete tu: Uvítanie detičiek FOTO.

Uctenie si padlých vojakov v boji proti fašizmu sme organizovali spoločne so všetkými obcami našej doliny. Foto nájdete tu: Uctenie padlých vojakov FOTO.

MDD sme tento rok pre deti pripravili spoločne so Zem. Podhradím u nás v Bošáci. Foto nájdete tu: MDD FOTO.

Večerný pochod 2017 I. ročník

pochod 2017V sobotu poobede 21.1.2017. sme sa stretli pri futbalovom ihrisku v Bošáci a vypravili sme sa cez Rolincovu do Zem. Podhradia v rámci I. ročníka Večerného pochodu, ktorý organizovali obce Bošáca a Zemianske Podhradie. Nápad vznikol počas iného pochodu medzi Mariánom Bušom a Miroslavom Zamečníkom starostom obce Zem. Podhradie. Spoluorganizátorkou bola tiež Lenka Paceková. Vďaka patrí aj ďalším organizátorom a hlavne všetkým účastníkom. Tešíme sa na budúci rok. Stretneme sa v Zem. Podhradi a ukončíme v KD Bošáca.

Foto: Večerný pochod 2017 - l. ročník

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby