A+ A A-

Plody jesene

V nedeľu 16. októbra 2011 sa uskutočnila v Dome záhradkárov výstava ovocia a zeleniny. Pestrú paletu odrôd ovocia, hlavne  jabĺk, hrušiek  vystavovali pestovatelia z Bošáce a okolia. Zaujímavé boli určite aj krásne výpestky zeleniny, okrasných tekvíc, hrozna a orechov a tiež malá výstavka bonsajov.

Všetkým pestovateľom želáme veľa zdravia, priaznivé počasie a chuti do práce FOTO TU

Deň matiek 2011

V nedeľu 8. mája sa v KD Bošáca uskutočnilo predstavenie ku dňu mamičiek. Ďakujeme všetkým učinkujúcim a tiež publiku. Nižšie je možné vidieť fotky z tejto krásnej akcie.

Čítať ďalej

KORNIČKA v Bošáci

Pri príležitosti výročnej schôdze  základnej organizácie Slovenského červeného kríža v Bošáci sa uskutočnilo vystúpenie folklórneho súboru Kornička z Trenčína. Súbor sa  zúčastňuje rôznych súťažných i nesúťažných prehliadok na Slovensku i v zahraničí. S úspechom účinkuje na významných domácich folklórnych festivaloch (Východná, Detva, Myjava, Hrušov,...). Je dvojnásobným Laureátom celoštátnej súťaže detských folklórnych súborov v Likavke (po sebe v rokoch 2009 a 2011) ako i dvojnásobným Laurátom celoštátnej súťaže detského hudobného folklóru (po sebe v rokoch 2008 a 2010). Repertoár súboru je z regiónu Trenčína a Myjavy a je v ňom prezentované tanečné, piesňové a hudobné bohatstvo týchto regiónov.

Svojím vystúpením v Bošáci potešili všetkých členov ZO SČK, ale aj ostatných priaznicov folklóru v našej obci.

Uvítanie deti júl 2011

Detičky s rodičmiDňa 2. júla 2011 sa uskutočnilo uvítanie detičiek v našej obci. S radosťou sme privítali tieto detičky:

Sofia Kopuncová
Martina Madilová
Ivana Profjetová
Rozália Šestáková

Nové deti sú zapísané v pamätnej knihe obce.

Čítať ďalej

Silvester, turnaj, koncert, Baveničky.

Silvester_2011_128Milí spoluobčania,
ani sme sa nenazdali a máme tu polovicu januára. Ako by to bolo teraz, čo sme sa videli v múzeu pri varenom vínku, zabíjačkovej kaše, cimbale, predstavení našich divadelníkov a FS Parta. Pozrime sa teda čo všetko a ako sa udialo. Na Štefana sa mládež zabavila na tradičnej štefanskej zábave. Silvester patril ako aj minulý rok zábave. Treba povedať, že skutočnej zábave. Všetci sa bavili a veselili, až sa nikomu ani domov nechcelo ísť.

Čítať ďalej

Obecný úrad - Bošáca 257, 913 07 Bošáca. tel.: 032 / 778 11 30 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

webmaster, technický prevadzkovateľ - kontakt comtec@comtec.sk

WEBDESIGN, TVORBA WWW CB MEDIA, s.r.o., Hosted COMTEC s.r.o

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby